چسب تحریر 36 یارد Tesa

_

مشخصات فنی

  • نام کامل محصول : چسب نواری تحریر Tesa، چسب نواری، چسب تحریر، چسب اداری، چسب کتاب
  • ابعاد: عرض 1 سانتی متر 
  • طول : 36 یارد 
  • ضخامت : 40 میکرون
  • رنگ: شفاف 
چسب تحریر 36 یارد Tesa
_

ویژگی ها و کاربردهای چسب نواری تحریر 36 یارد تسا

 

چسب نواری تحریر 36 یارد Tesa یا همان چسب نواری شیشه ای نوعی از چسب می باشد که مواد خاص چسبنده ای را بر روی برش های نواری شکلی از جنس پلاستیک های شیشه ای ، فومی ، کاغذی یا برخی دیگر پوشش دهی کرده اند . یکی از ضروری‌ترین و پرکاربردترین ابزار نوار چسب شیشه‌ای تحریر است، که باید در هر خانه، مدرسه و اداره ‌‌ای باشد. استفاده از این نوع چسب ها بسیار ابتدایی و ساده می باشد .

 

قدرت چسبندگی این چسب ها معمولی می باشد و با آن می‌توان تکه‌های کاغذ و مقوا را به هم و به سطوح دیگر چسباند. با این نوار چسب می توانید دفتر و کتاب خود را بچسبانید.همچنین هدیه و درست کردن کاردستی هم با این نوار چسب شیشه ای تحریر می توانید استفاده کنید.

 

نوارهای چسب 36 یارد تسا دارای سایز های متفاوتی می باشند . چسب های نواری تحریر در عرض های 1 سانتی متر، 2 سانتی متر، 2.5 سانتی متر و 5 سانتی متر مناسب برای بسته بندی کارتن موجود می باشند.

_

روش استفاده از چسب نواری تحریر 36 یارد Tesa

 

برای مصرف چسب نواری تحریر Tesa باید زیر کار خشک و عاری ازهرگونه آلودگی باشد قبل از چسباندن چسب محل اتصال را تمیز کرده و اگر از قبل چسبی درآنجا وجود دارد پاک و تمیز و خشک کنید، سپس مقدار مناسبی از چسب نواری تحریر را برداشته و اتصال را انجام دهید و پس از اطمینان از مناسب بودن محل اتصال کمی دو جنس را به همدیگر فشار دهید.

_

خرید چسب نواری تحریر 36 یارد تسا

 

چسب نواری تحریر Tesa تسا یکی از انواع چسب‌های تحریر است که در موارد مختلف برای کاربردهای متنوع به کار می‌رود. با توجه به کیفیت بالا و سهولت در کارایی این چسبهاست که امروزه در هر خانه و محل کاری حتما از چسب های تحریر استفاده می شود .

 

چسب های تحریر بر اساس میزان چسبندگی و همچنین کاربری و جنسش به انواع مختلفی تقسیم بندی می‌شود. شما می‌توانید با توجه به انتظار و نیازتان چسب نواری مورد نظر خود را خریداری نمایید. اگر به دنبال خرید چسب نواری 36 یارد با کیفیت بالا و قیمت مناسب و ارزان هستید، میتوانید برای خرید با واحد فروش مجموعه چسب صنعتی شاه کرم تماس گرفته و مشاوره خرید دریافت نمایید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهدرباره مامحصولاتتماس با ما