چسب دوطرفه سلولزی تیشو

_

مشخصات فنی

  • نام کامل محصول: چسب دو طرفه سلولزی (تیشو، پوست پیازی، کاغذی)
  • ابعاد: عرض مفید(چسبدار) ۱۰۲سانت 
  • طول : جامبو رول ۵۰۰متر. متراژ کمتر، ۱۰۰ متری و ۵۰ متری
  • ضخامت : 100 میکرون
  • رنگ: شفاف با کاغذ روکش سفید سیلیکونی
  • جنس : نوار چسب دو طرفه سلولزی
چسب-دوطرفه-سلولزی-تیشو-شاه-کرم
_

چسب دوطرفه سلولزی تیشو چیست؟

 

نوار چسب دو طرفه سلولزی تیشو از خانواده نوار چسب های دو طرفه می باشد. مغز اصلی چسب دو طرفه تی شو از ترکیب نوعی کاغذ ( سلولز ) و چسب پایه حلال و یا پایه آب تشکیل شده است. در مقابل فشار حساس بوده و توسط ماده چسبنده کاملا پوشش داده شده است. نوار چسب دو طرفه سلولزی برای چسباندن دو سطح به یکدیگر می باشد. به طوری که در محصول نهایی قابل رویت نمی باشد.

علت اصلی استفاده از نوار چسب دوطرفه سلولزی، ارائه محصول نهایی با کیفیت و دقت بالا می‌باشد.

چسب دوطرفه به چسبی گفته میشود که از دوطرف آغشته به ماده ی چسبناک باشد و هر دوطرف آن قابل استفاده باشد. این چسبها به دو دسته ی نازک و ضخیم تقسیم می شوند که معمولا برای چسباندن قطعاتی که بین آنها فاصله وجود دارد از نوع ضخیم آنها استفاده میکنند. امروزه شاهد چسبهای دوطرفه قوی هستیم که قادر به اتصال شیشه ،فلز،پلاستیک،چوب و…با قدرت چسبندگی بالا هستند. چسب های دوطرفه حساس به فشارند و برای اتصال دو شی به هم یا چسباندن ابزار باید مقدار کمی فشار روی آنها آورد تا مولوکولهای چسب فعال شوند.

_

کاربردهای چسب دوطرفه سلولزی تیشو

 

چسب دوطرفه سلولزی تیشو کاربردهای بسیار زیادی در زمینه برش لیزری و خدمات تابلوسازی دارد. همچنین در صنایع چاپخانه و صحافی ، پاکت سازی ، صنایع پوشاک ،صنایع الکترونیک ، برش لیزر ، چسباندن کاغذ و مقوا ، چسباندن عکس ، کارهای گرافیکی ،کیف و کفش, ساخت قطعات الکتریکی, ساخت قطعات کامپیوتر, صنایع بهداشتی, تولید آلبوم دیجیتال, صنایع کارتن سازی, تولید لباس, ساخت اتومبیل, تولید تخته شاسی و… کاربرد دارد. از جمله پشت چسبدار کردن طلق های مختلف، ساخت تخته شاسی عکس، چسب پاکت نامه، ساخت ساکهای کاغذی تبلیغاتی، صنایع کاغذ و چرم می باشد.

این مدل چسب دوطرفه سلولزی در عرض های مختلفی ارائه می شوند. بیشترین عرض چسب دوطرفه تیشو قابل تهیه 102 سانتیمتر می باشد

_

روش استفاده از چسب دوطرفه سلولزی تیشو

 

برای مصرف چسب دوطرفه سلولزی تیشو باید زیر کار خشک و عاری ازهرگونه آلودگی باشد قبل از چسباندن چسب محل اتصال را تمیز کرده و اگر از قبل چسبی درآنجا وجود دارد پاک و تمیز و خشک کنید، سپس مقدار مناسبی از چسب دوطرفه سلولزی تیشو را برداشته و اتصال را انجام دهید و پس از اطمینان از مناسب بودن محل اتصال کمی دو جنس را به همدیگر فشار دهید.

 

_

چگونه می توان چسب دو طرفه سلولزی تیشو را در عرض مورد نیاز تهیه نمود؟

 

برای تهیه چسب های نواری دوطرفه سلولزی تیشو در عرض های مورد نیاز از ماشین برش مخصوص استفاده می کنند. به همین منظور ابتدا جامبو رول ها را رول به رول می کنند، یعنی ابتدا از متراژ آنها که عمدتا ۵۰۰ متر میباشد، به رولهایی با متراژ ۵۰ یا ۱۰۰ متر تبدیل میشوند و سپس به وسیله ماشین برش ( Slitter Cutting ) در عرض های دلخواه برش می دهند.

جهت خرید چسب های نواری دو طرفه سلولزی کاغذی در عرض های مورد نیاز خود می توانید ابعاد مورد نظرتان را به ما سفارش دهید. و ما در اسرع وقت نسبت به برش ، بسته بندی آن اقدام می نمائیم.

_

خرید چسب دوطرفه سلولزی تیشو

 

با توجه به کیفیت بالا و سهولت در کارایی این چسب است که امروزه برای اکثر اتصالات از جنس های مختلف از این چسب استفاده میشود‌. جهت خرید چسب سلولزی کاغذی تیشو در تهران و اطلاع از قیمت چسب دوطرفه سلولزی میتوانید یا به فروشگاه چسب شاه کرم مراجعه نمایید و یا با واحد فروش مجموعه شاه کرم تماس گرفته به صورت تلفنی محصول خود را سفارش داده تا ما در اسرع وقت ، این محصول را برای شما ارسال نماییم . برای هم وطنان شهرستان نیز در سریع ترین زمان این محصول ارسال می گردد.

مجموعه شاه کرم ارائه دهنده انواع چسب های دوطرفه ، چسب های صنعتی ، چسب های بسته بندی ، چسب های مایع و ابزار چسب ، مفتخر به ارائه چسب سلولزی کاغذی با قیمت ارزان به هموطنان عزیز است.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهدرباره مامحصولاتتماس با ما