چسب بسته بندی 500 یارد

_

مشخصات فنی

  • نام کامل محصول: چسب بسته بندی 500 یارد 
  • عرض: 48 میلی متر
  • طول :  متر 
  • ضخامت : 42 میکرون
  • رنگ: شیشه ای
چسب-بسته-بندی-500-یاردی
_

چسب بسته بندی کنفی نخدار چیست؟

 

نوار چسب های 500 یاردی تاپ رول یا چسب نواری پهن قوی بیشتر در دستگاه های چسب زن اتومات و نیمه اتوماتیک و بسته بندی انواع کارتن های با وزن سنگین و کارتن هایی که دارای کیفیت پایینی هستند به کار می رود و در کارهای سردخانه ای نیز کاربرد دارد.

چسب نواری پهن 500 یاردی قابلیت بسته بندی و پلمپ برای انواع کارتن های با وزن بالا را دارد که از لحاظ قدرت کشش و همچنین قدرت چسبندگی و چسبناکی بسیار عالی و بی نظیر است.

چسب پهن نواری 500 یارد دارای قدرت چسبندگی بی نظیری می باشد و همچنین کیفیت چسبندگی چسب شیشه ای 500 یاردی بسیار عالی است به طوریکه مورد توجه رقبای خود در بازار قرار گرفته است. چسب شیشه ای 5 سانتی یک محصول بسیار مطمئن جهت بسته بندی و پلمپ انواع کارتن و محفظه های پلاستیکی و غیره در ابعاد مختلف می باشد که با توجه به ضخامت این محصول، قدرت نگهداری چسب و کشش در برابر کارتن های با وزن سنگین را دارد که یک امتیاز محسوب می شود.

یکی دیگر از مزایای چسب 500 یارد مقاومت و دوام آن در هوای بسیار سرد و نیز هوای گرم می باشد به طوریکه در دمای بالای 50 درجه هرگز حالت چسبندگی خود را از دست نمی دهد.

_

خرید چسب بسته بندی 500 یارد

 

با توجه به کیفیت بالا و سهولت در کارایی این چسب برای مصارف صنعتی بسیار پر کاربرد است. مجموعه چسب صنعتی شاه کرم مفتخر به ارائه اکثر چسب های صنعتی به هموطنان عزیز است. جهت اطلاع از قیمت چسب بسته بندی 500 یارد با فروشگاه شاه کرم تماس گرفته و از خریدی آسان و مطمئن لذت ببرید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهدرباره مامحصولاتتماس با ما